Bize Ulaşın

Kurgucu Aranıyor diyorsanız iletişim formu hemen alt kısımda. Bilgileri eksiksiz doldurmanız önem ile rica olunur.

Bilgi: Referanslar sayfamız yakın zaman içerisinde eklenecektir. Bizimle çalışmak isteyen kişiler e-postasında referans isterse örnek bir kaç çalışma gönderilebilir.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

4 comments

  1. Mac kullanıcısıyım. Üniversite sinema topluluğundayım. Daha öncesinde kurgu yapan arkadaşlarım Sony Vegas kullanmışlardı. Ben mac kullandığım Final Cut Pro kullanmayı düşünüyorum fakat fiyatı oldukça pahalı acaba sizde ücretsiz download ve crack yapabileceğim bir link var mı?

    1. Merhaba umarım üniversitede aldığın eğitimi sektörde mutlu, mesut değerlendirebilirsin. Blog sayfamda sadece tecrübelerimi paylaşıyorum. Ücretsiz download, crack dosyaları yasa dışı olduğu için paylaşmıyorum, kullanmıyorumda. Program konusunda tavsiyem adobe premiere veya final cut kullanıp kendinizi geliştirmenizdir.

  2. KOLAY GELSİN.Elimde daha önce kurgusu yapılmış bir premier prjesi var ama mac ‘a format atılmış yeni sürümler yüklendiği için şu anda eski projeyi açmıyor sürüm farklı falan diye bir hata veriyor ben bu projeyi nasıl açabilirim lütfen yardım edin arkadaşlar haber bekliyeceğim kolay gelsim 05358774341 hatta imkanınız varsa arayın ajansta çalışıyorum çok sıkıştım zor durumdayım.)

    1. Eski sürümlerdeki projeler yeni sürümlerde otomatik açılması gerekir. Önemli olan yeni bir sürümde hazırlanan kurgu projesinin daha sonra daha düşük bir sürümde açılmaya çalışılmaması, açılmaz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.